Hale eventowe

Producent namiotów imprezowych

Producentów hal imprezowych na polskim rynku jest naprawdę wielu. Duża konkurencja działa na korzyść konsumenta, lecz duża liczba producentów zwiększa także możliwość wystąpienia firmy, która oferuje produkty słabej jakości. Jak wybrać odpowiedniego producenta namiotów imprezowych? W pierwszej kolejności zadbaj o odpowiednie normy dla swojej hali eventowej czy namiotu imprezowego. Normy ISO nie tylko zwiększają bezpieczeństwo i żywotność produktu, ale także przyczyniają się do zwiększenia prestiżu produktu na rynku. Nie można zapomnieć o rzeczy najważniejszej, czyli o gwarancji, która powinna wynosić minimum dwa lata. Wybierz takiego producenta, który ma doświadczenie w wykonywaniu namiotów imprezowych zarówno z konstrukcji stalowej, jak i aluminiowej. Przy większych metrażach zadbaj o to, aby firma miała w swojej ofercie transport. Transport na własną rękę namiotów imprezowych może być dla nas kłopotliwy, dlatego montaż i transport to rzeczy niezbędne w ofercie idealnego producenta namiotów imprezowych.

Namioty eventowe

Zastosowanie odpowiedniej konstrukcji namiotu eventowego pozwala na dowolne łączenie ich. Przez co można dostosować metraż do potrzeby eventu. Namiot lub hala eventowa powinna zawierać w swojej strukturze okna nieotwierane, czyli tak zwane FIX’y. Więcej światła to nie tylko mniejszy koszt zużycia energii, ale także większa atrakcyjność obiektu. Kolejną rzeczą na którą trzeba uważać podczas zakupu namiotu eventowego jest ilość wywietrzników. Posiadanie rolowanej bramy bez wywietrzników, będzie doprowadzało do zwiększenia wilgotności w pomieszczeniu, a co za tym idzie do korodowania lub narażania znajdujących się tam rzeczy na zniszczenie. Wywietrzniki przydadzą nam się zwłaszcza latem, gdzie pod naszym namiotem eventowym temperatury mogą przekraczać 40 stopni. Zadbaj więc o producenta, który nie tylko oferuje gotowe rozwiązania, ale także dostosowuje się do wymagań klienta tworząc namiot eventowy na miarę.

Namiot eventowy wynajem

Namioty eventowe kojarzą się z wynajmem. Słusznie, większość firm potrzebuje namiotów eventowych raz w roku. Lecz w planowaniu długoterminowym firmy możemy zauważyć, że wynajem nie zawsze będzie korzystną formą nabycia powierzchni użytkowej. W przypadku namiotu eventowego, wynajmowanie na swoim terenie nie ma największego sensu. Kiedy wynajem namiotu eventowego jest opłacalny? Jeśli planuje taki event jednorazowo lub wybieramy się na jakieś wydarzenie rzadziej niż raz na rok to z całą pewnością będzie to tańszy sposób niż zakup nowego namiotu eventowego.

Namiot sferyczny

Niezwykle funkcjonalne, ale także niezwykle przyciągające oko namioty sferyczne to idealne rozwiązanie marketingowe. Na różnego typu eventach czy imprezach namiot sferyczny na pewno przyciągnie sporą uwagę. Namiot sferyczny dodaje prestiżu każdemu wydarzeniu. Funkcjonalna przestrzeń pozwala cieszyć się dużą pojemnością mimo niedużego metrażu. Konstrukcja namiotów sferycznych jest skonstruowana w sposób, który umożliwia na umieszczenie dodatkowego obciążenia wewnątrz namiotu. Pozwala to na umieszczenie między innymi sprzętu nagłaśniającego, oświetlenia czy innych udogodnień. W zależności od zamówionego metrażu namiotu sferycznego będziemy mogli wykorzystać go praktycznie w każdej sytuacji. Może posłużyć nam jako zaplecze, garderoba, a większe metraże mogą być wykorzystane jako scena czy różnego typu wystawy. Dodatkowo po wcześniejszym ustaleniu z producentem istnieje możliwość wykonania namiotu sferycznego, który umożliwia łączenie go z innymi namiotami. Za pomocą tuneli, namioty sferyczne mogą tworzyć kompleks obiektów połączonych. Lekka konstrukcja to z pewnością atut, który przyspieszy łączenie i montaż namiotu sferycznego.

Namioty wystawowe

Jaki powinien być namiot wystawowy? Przede wszystkim powinien być szybkorozkładalny i mobilny. Dobrze jeśli nasz namiot wystawowy jest przeszklony lub wykonany z przezroczystej plandeki. Przy użyciu przezroczystej plandeki jesteśmy uniezależnieni od elektrycznego źródła światła, przez co bez problemu możemy prowadzić wszelakie wystawy w dzień. Użycie konstrukcji szybkorozkładalnej pomoże zaoszczędzić nam czasu podczas montażu i demontażu namiotu wystawowego. Dodatkowo zakup namiotu wystawowego pozwoli nam w razie przestoju w wystawach na monetyzację za pomocą wynajmu zewnętrznej firmie.

Namiot eventowy cena

Cena namiotów eventowych jest bardzo rozbieżna. Wiele firm decyduje się na namioty eventowe. Dużą popularnością cieszą się zlecenia na namioty eventowe zlecane przez hotele. Duże namioty eventowe postawione przy hotelu bardzo szybko się zwracają. Z pewnością postawienie takiego obiektu przy hotelu podnosi jego prestiż i daje nowe możliwości. Obiekt, który będzie funkcjonował niezależnie od pogody. Możliwość ogrzania hali oraz zainstalowania instalacji elektrycznej powoduje, że bez problemu takie wydarzenia jak zloty, imprezy czy targi będą mogły mieć miejsce. Cena namiotów eventowych za jeden metr kwadratowy zaczynają się od 150 złotych.